fbpx

Svadba s Golden Cateringon

Váš deň s veľkým písmenom D, ale aj nezabudnuteľný gurmánsky zážitok pre Vašich hostí

Prípravy na svadobný deň a výber svadobného menu sú pre Vás dni a noci plánovania, nepokoju, stresu a otázok, či bude všetko tak ako má byť. A výsledok je aj tak stále nejasný…

Ponúkame Vám riešenie. Odľahčenie od starostí a zabezpečenie Vášho svadobného dňa podľa Vašich predstáv. Vychutnajte si čas strávený s rodinou, venujte sa svojim hosťom a všetko ostatné nechajte na našich pleciach.

Zabezpečíme:

  • Nastieranie (stoly, stoličky, stand – by stoly, príručné a odkladacie priestory..)
  • Zapožičanie kompletného inventáru aj mobiliáru
  • Servis jedla a nápojov
  • Prípravu jedla priamo v externých zariadeniach, ako kultúrne domy, stany, záhrady
  • Bohato prestreté bufetové stoly, candy bar, čokoládovú fontánu, kávovar, výčapné zariadenie a.i.

Cateringové služby poskytujeme od roku 2005 a za ten čas sme spolu s Vami nazbierali neoceniteľné množstvo skúseností. Teší nás, že spolu nové trendy nielen sledujeme, ale nám ich pomáhate aj vytvárať.

Prečítajte si niektoré referencie

Ďakujeme veľmi pekne Golden Cateringu a pánovi Jokaiovi za skvelý prístup, komunikáciu, rady, vynikajúce jedlo a servis na našej svadbe.

Miriam a Marián

Gastronomický zážitok. Úžasná spolupráca a komunikácia pred svadbou. Pán Jokai vyhovel všetkým našim podmienkam, dal veľa praktických rád ako zlepšiť jedlo a aj priebeh akcie. Ochutnávka jedla bola skvelá, ale na svadbe bolo jedlo ešte lepšie. Všetci hostia nadšení! Tak isto cenovo veľmi rozumne v porovnaní s kvalitou jedla.

Radka a Adrián

Svadobné menu

Pre predstavu o ponuke sme pre Vás pripravili vzorovú cenovú ponuku aktuálne najobľúbenejších jedál a služieb. Stačí zadať meno a e-mail na ktorý Vám obratom ponuka príde.

KONTAKTUJTE NÁS
KEDY POTREBUJETE