CATERING

Bude pre nás výzvou caterovať vašu firemnú alebo privátnu akciu, kongres alebo dôležité biznis stretnutie. Naše služby preveril čas a množstvo spokojných klientov v Nitre, Trnave a Bratislave.

BUSINESS CATERING

Urobte dojem na svojich klientov a kolegov.

S našimi službami sa budete sústrediť už iba na svoju prácu a bezstarostný priebeh akcií zostane aj naďalej najčastejším ocenením od našich klientov. Dlhodobá korektná spolupráca je pre nás záväzkom stále sa zdokonalovať. Presvečte sa sami o našich profesionálnych službách a nechajte si vypracovať ponuku.

PRIVATE CATERING

Vaše jedinečné okamihy prežité s radosťou.

Vy sa venujte svojim hosťom a my vám prinesieme jedlo a s radosťou vás obslúžime. Či si chcete objednať catering domov alebo využijete niektoré z našich prevádzok, vždy sa budete môcť spoľahnúť na perfektnú úroveň služieb a kvalitný kulinársky zážitok.

COFFEE BREAK

Kvalitná prestávka na osvieženie mysle

Urobte si pauzu počas rokovaní alebo kongresov a doplňte si energiu. Kvalitná káva, chutné domáce limonády, koláčiky alebo obložené chlebíčky vás osviežia a dodájú chuť do ďalšej práce. Zároveň dáte jasne najavo svojim spolupracovníkom a partnerom, že vám na nich záleží.

NÁPOJOVÝ CATERING

Miešané nápoje a riadené degustácie

Úroveň každej akcie dokáže pozdvihnúť atraktívny barový catering alebo riadená ochutnávka. Máme vlastný team profesionálnych barmanov a someliérov, ktorí sú pripravený namiešať vám tie najchutnejšie cocktaily z prvotriednych surovín alebo vás previesť svetom vína, remeselného piva, ovocných destilátov, whisky alebo lahodných karibských rumov.

Zabezpečujeme:

Delikátne menu

Cocktail bar

Bufetové stoly

Live cooking

Mobilnú kuchyňu

Hostes

Sushi bar

Mobilné V.I.P. Toalety

Garancia dokonalých služieb

Značka GOLDEN CATERING pôsobí v segmente cateringových služieb už takmer 15 rokov. Už v začiatkoch nášho pôsobenia sme si uvedomili, že jedinou možnosťou ako natrvalo udržať kvalitu služieb, je ponúknuť zákazníkovi garanciu dokonalých služieb. Ak prevezmeme v plnej miere zodpovednosť za každý jeden zverený projekt musíme zabezpečovať služby kompletne vo vlastnej réžii a nespoliehať sa na služby externých dodávateľov.

Garancia dokonalých služieb je obsiahnutá v 5. bodoch:

Jedlá varíme z preverených surovín od stabilných dodávateľov. Uprednostňujeme lokálne suroviny, u ktorých je zaručená čerstvosť a pôvod.

Disponujeme vlastnými výrobnými priestormi s najmodernejšou varnou technológiou a tímom profesionálnych kuchárov.

Vlastníme kompletný inventár od dezertnej lyžičky cez stoly až po termoporty na prevoz hotového jedla.

Na presun používame vlastný vozový park, ktorým všetko prinesieme a na konci eventu všetko odnesieme.

O kvalitnú obsluhu sa stará skúsený tím čašníkov, ktorí svojou profesionalitou zdvihnú úroveň každého podujatia.

OBJEDNAJTE SI CATERING OD PROFESIONÁLOV!

  • Catering - slovenské špeciality
  • Catering - šalát
  • Catering - steak
  • Catering - bagetky
  • Catering - pirohy
  • Catering - šúlance s makom
  • Catering - losos
  • Catering - dobroty

REFERENCIE